Навчання схемотехніки телефону

 Курс навчання схемотехніки телефонів ґрунтується на вивченні принципових схем портативних гаджетів. Ми розповімо, як читати і розуміти будь-які позначення на платі, а також, як грамотно виявити несправні елементи на ній. Пояснимо, правила підбору деталей на заміну. Буде достатня кількість практичних уроків, для відточуючи знань.

 Наші учні проходять навчання схемотехніки телефонів на професійному обладнанні. Ми не тільки розповідаємо, а й показуємо, що і як робити. Надаємо всі найпопулярніші бренди виробників в Україні. На наших курсах Ви самостійно навчитеся читати схеми популярних пристроїв: IPhone, Samsung, Xiaomi, LG, Meizu, Nokia, Sony, Lenovo.

 Навчання схемотехніки розраховане на фахівців з досвідом модульного ремонту, бажано мати досвід мінімальних робіт по платі, заміна гнізда зарядки та інші базові знання. Новачкові буде складно відразу розуміти схемотехнику телефону, для початку, потрібно володіти базовими знаннями.

 Що ви навчитеся робити після курсів?

 Закінчивши наш курс навчання схемотехніки телефонів, ви будете розбиратися в схемах різних пристроїв, знати все позначення елементів на платі, за допомогою спеціальних інструментів знаходити пошкоджені, і безпечно їх замінювати. Наша програма побудована максимально слушно для початківців, розповідаємо ази схемотехніки, з чого складається телефон, розповідаємо і практично показуємо як читати плати для телефонів і планшетів

 Як проходять курси?

 Кожна група складається до 10 чоловік. Ми не набираємо велику групу, оскільки нас цікавить, щоб кожен отримав максимальний досвід теоретичний і практичний. Щоб кожен міг задати питання, які його цікавлять, не боячись і не соромлячись.

Програма навчання схемотехніки телефонів складається з:

  • Ознайомлення з компонентами на платі, вивчення принципів їх роботи. Правил вимірювання струму і напруги. Прозвона неробочих деталей.
  • Вивчення маркувань на схемах. Роботи з вимірювальними приладами для тестування функціональності.
  • Вимірювання провідності і роботи з мультиметром. Пошуку і заміни несправних елементів.
  • Правила прозвона дефектних компонентів і їх заміни. Самостійної діагностики і складання за схемою.
  • Ознайомлення з класифікацією побудови схем. Їх аналізу. Практичних занять з підключення схем.
  • Аналізу роботи цифрових логічних мікросхем.
  • Практичні занять по закріпленню знань.

 Курс навчання схемотехніки телефонів проходить на базі сервісних центрів. Уроки викладають фахівці з багаторічним досвідом ремонту електроніки, які професійно спеціалізується на даному типі техніки. Використовується новітнє обладнання для більш якісного і надійного ремонту. По завершенню курсу наші студенти проходять атестацію та отримують відповідний документ.

Битви виграє той, хто твердо вирішив її виграти

Лев Толстой “Война и мир”

 

Інші курси ремонту телефонів SkillUp Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *