Курси ремонту телефонів SkillUp Україна

Навчання ремонту телефонів складається з декількох етапів навчання. Ми розділили курс навчання на кілька етапів що б кожен бажаючий міг вибрати саме той курс який його цікавить.

Кожен з курсів проходить в форматі теорія і практика. Ви не тільки слухаєте викладача, але практично виконуєте завдання. Самі завдання відрізняються залежно від обраного Вами курсу. Всі інструменти та витратні матеріали на період навчання надає SkillUp

Види курсів ремонту телефонів.

  • Програмний ремонт телефонів і планшетів

Курс розрахований на початківців знання, для навчання і освоєння програмного ремонту, прошивки телефонів, відновлення загрузчиков, відв’язування телефону від закордонного оператора, відновлення IMEI адреси та інше.

  • Модульний ремонт смартфонів і планшетів

Курс розрахований на початківця майстра. Основи ремонту телефонів, навчаємо як правильно робити заміну екрану телефону, гнізда зарядки, корпусу, камери, акумулятора та інших модульних елементів телефону.

Курс розрахований на фахівця середнього рівня. В курс входить навчання заміни сенсорного скла окремо від екрана телефону.

Діагностика, найскладніше в ремонті телефонів, найскладніше правильно діагностувати несправність. Навчаємо як коректно проводити діагностику телефону, на що в першу чергу звертати увагу перед ремонтом електроніки

Навчання схемотехніки – це основи ремонту телефонів і планшетів. Без знання конструкції системної плати, неможливо виробляти складний ремонт електроніки.

Даний курс більше побудований на практичних заняттях ремонту системної плати, заміна мікросхем на платі, відновлення межсослойних обривів на платі та інших елементів.

Вартість навчання ремонту телефонів та смартфонів